Zrínyi-Ász Alapműveleti Matematikaversenyen 2. helyezett lett Faragó Boldizsár

2024.május 29-én rendezték meg az első Zrínyi-Ász Alapműveleti Matematikaversenyt Murakeresztúron, a Zrínyi Miklós Általános Iskolában.

A versenyre 3-8. osztályos tanulók jelentkezhettek. Iskolánkból 3 fő a 3.osztályból, 5 fő a 4.osztályból, 1 fő az 5. osztályból, 5 fő a 6.osztályból és 1 fő a 7. osztályból vett részt a megmérettetésen, ahol az alapműveleti feladatokat meghatározott időre kellett megoldani. Minden induló emléklapot és édességet kapott. A sok-sok versenyző közül, a 6. évfolyamon Faragó Boldizsár a 2. helyezést érte el. A június 7-én tartott ünnepélyes eredményhirdetésen  teljesítményét oklevéllel, édességgel és vásárlási utalvánnyal jutalmazták. Boldizsár felkészítő tanára Pallanki Katalin tanárnő volt. Mindkettejüknek szeretettel gratulálunk az eredményhez!

Versenyzőink: 3. osztály: Hosszú Nóra. Major Dániel, Ságvári Nimród

4. osztály: Bedő Botond, Gábriel-Pazsiczky Zétény, Gerencsér Kinga, Pénzes Benett, Svélecz Anna Zselyke

5. osztály: Tóth Mia

6. osztály: Faragó Boldizsár, Hári Hanna, Ságvári Zoé, Takács Mátyás, Vlasics Regina