Megemlékezés október 6-ról, az aradi vértanúkról a 4. osztályosok tolmácsolásában

Iskolánkba október 4-én tartottunk megemlékezést az aradi vértanúkról. A negyedik osztályos tanulóink megható műsorral készültek az iskola közönségének, előadásuk tele volt szimbolikus elemekkel, mozgássál, tánccal, énekkel, amelyeket a tanulók a megemlékezéshez méltó módon nagy komolysággal és odafigyeléssel adtak elő. Méltán lehettek rájuk büszkék felkészítőik Iván Ildikó osztályfőnök, és Némethné Simon Klára osztályfőnök helyettes.

Kedves negyedikesek, kedves tanító nénik, az egész iskola köszöni remek munkátokat!